Tani Kurier Toruń

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Toruń w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Toruń

Toruń ośrodkiem nie tylko turystycznym

Toruń to jedno z najstarszych miast Polski, obecnie bardzo duży ośrodek gospodarczy, naukowy, akademicki i kulturowy. Leży nad Wisłą i Drwęcą w województwie kujawsko-pomorskim, a dość strategiczna lokalizacja czyni je również istotnym węzłem kolejowym i drogowym. Wraz z Bydgoszczą stanowią główną aglomerację województwa.

Tani kurier Toruń

Oprócz profesjonalnego podejścia i szybkiej realizacji usługi wysyłania paczek, niezwykle istotny jest nie tylko tani kurier, ale i możliwość szybkiego jej nadania. Bezpośrednia wizyta w oddziale czy telefon do kuriera mogą być w sytuacjach awaryjnych nie do końca komfortowe. Dlatego dostępne jest już całkiem nowe rozwiązanie - serwis GlobKurier.pl, z którego można skorzystać w celu zamówienia kuriera online. Strona daje możliwość szybkiej wyceny nadawanej paczki i wyboru przewoźnika wśród znanych w Toruniu firm kurierskich, takich jak np. DPD, Inpost, DHL czy FedEx.